Předehrávka 6. kola OP - Béčko lehce vítězí ve Zbraslavicích

06.11.2010 16:06

Sokol Zbraslavice - Sokol Čáslav "B"  2:16

čtyřhry 0:2, body domácích: Somberg Petr RNDr. 1:3, Fuchs Josef 0:4, Břečka Josef 1:3, Fuchs Martin 0:2, Malina Jaroslav 0:2, body hostů: Cyrus Miroslav 3:1, Vančura Filip 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0, Čížek Martin 3:1

V páteční předehrávce 6. kola OP na sebe narazili poslední tým tabulky Zbraslavice a druhá Čáslav. Utkání to bylo bojovné, domácí rozhodně nic předem nevzdali a rvali se o každý bodík. Nakonec byli úspěšní ve dvou zápasech, kdy nejlepší domácí hráč Petr Somberg udolal v koncovce pátého setu Martina Čížka, přestože Čížan vedl už 2:0 na sety. Druhý zápas pro domácí urval Josef Břečka, který zařídil zřejmě nejpřekvapivější výsledek letošního Okresního přeboru, když porazil hostující hvězdu Míru Cyruse v koncovce pátého setu. Nutno však dodat, že Míra celý večer protrpěl, na místní podlaze utkání doslova probruslil, snad sedmkrát bylo slyšet pořádné žuch, když se snažil kamarádit s místní palubovkou :). Jinak už o vyrovnaná utkání byla docela nouze, snad jen Kóřu dost trápil Petr Somberg, který ovšem nedokázal využít vedení 6:1 v pátém setu a prohrál 11:9.