8. kolo OP a OS - oslabené Béčko zvítězilo po boji s U. Janovicemi "B"(+report by Kóřa); Céčko prohrálo s Tupadly; Déčko těsně prohrálo s U. Janovicemi "C" - aktualizováno

28.11.2011 11:09

Sokol Uhl. Janovice "B" - Sokol Čáslav "B"  8:10

čtyřhry 1:1, body domácích: Michalička Petr 2:2, Vlasák Ota 2:2, Makal František 1:2, Král Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 2:2, Horký František 0:3, WO 0:1

K dispozici na toto utkání bohužel nebyly dvě stabilní opory Míra a Filip, takže už to vypadalo, že vyrazíme ve třech, naštěstí nám vytrhl trn z paty Fanda Horkýho, takže jsme nakonec přecejen jeli komplet, na revanš jsme ale museli slíbit tradiční zastávku u Jaruňka :) Navrch ještě Jenda Lövl se obětoval pro kolektiv, když jel na zápas rovnou z noční a za to si tento čáslavský stachanovec určitě zaslouží velké uznání.

Ke čtyřhře béčko nastoupilo ve složení Kóřa/Fanda a ZetZet/Jenda. Fanoušek před čtyřhrou upozorňoval, že má novinku oproti časům minulým, a to, že hodně kazí servis. Svému slovu dostál a v každém setu si cca dva pro pořádek zkazil :) V každém setu jsme vedli 7:5, ale bohužel ani jednou se nám to nepodařilo udržet, takže hladká prohra. Druhý pár naopak s přehledem hladce zvítězil - 1:1. Hned v prvním zápase singlu málem došlo k obrovskému překvapení, když mátožný a nevyspalý Levlis odvracel 4 mečboly v pátém setu s Michaličkou, naštěstí šesti balony v řadě utkání otočil. Zdenda si také připsal vítězství s Vlasákem - stav 1:3. Pak přišli tři pětisetové bitvy a všechny v náš neprospěch, Kóřa podlehl nejtěsnějším možným rozdílem Makalovi, Fanoušek o pár balónků Královi a pak také Jenda nezvládl nervydrásající koncovku rozhodujícího setu s Vlasákem - otočka na 4:3 pro domácí. Poté Zdenda s menšími problémy porazil Makala a Kóřa Krále, Fanoušek ovšem nestačil na Michaličku - 5:5. Jenda poté napravil své zaváhání a lehce povodil Makala, to samé Zdenda s Králem. Rozjetou mašinu přibrzdil Kóřa, když poprvé v kariéře nestačil na Michaličku a podlehl v pěti setech. Domácí ihned přidali i další bod, když Vlasák porazil Fandu - stav 7:7. Poslední sérii zápasů zahájil Jenda vítězstvím nad Králem, nezaváhal ani Zdenda s Michaličkou, i když se také hodně natrápil - 7:9. K rozhodujícímu mači nastoupil Kóřa s Vlasákem. Fanoušek dopředu hlásil, že Kóřa musí vyhrát, protože poslední zápas už hrát nechce. Kóřa kupodivu Fandova slova vyslyšel a vyprovodil Vlasáka 3:1 na sety - win 7:10 :).

Jedinou kaňkou na povedeném dopoledni bylo, že jsme nestihli zaběhnout na baštu k Myslivcovi, protože kluci pospíchali na zápas našeho Áčka v Kostelci, kteý začínal již v 13:30. I když vlastně jeden nejmenovaný člen si tam přecejen stačil skočit aspoň na rumíčka :).

Sokol Čáslav "C" - Star Tupadly "A" 5:13

čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek František 1:3, Širák Daniel 2:2, Mundil Robert 1:3, Rychetský Pavel 0:3, Šorejs Jaroslav 0:1, body hostů: Vrána Miroslav 2:1, Ronovský Milan 3:1, Hatala Petr 4:0, Kunášek Josef 2:2, Beneš Petr 1:0

Sokol Čáslav "D" - Sokol Uhl. Janovice "C"  8:10

čtyřhry 1:1, body domácích: Šorejs Jaroslav 1:3, Kavuljak Karel 2:2, Čech Jakub 2:2, Neužil Jaroslav 2:2, body hostů: Šafránek Martin 4:0, Šimková Aneta 0:3, Pícha Pavel 4:0, Mulenková Eva 0:4, Šimek Jan 1:0

1. Sokol Uhl. Janovice "C" 7 6 1 0 0 103:23 19
2. Star Tupadly "B" 6 5 0 0 1 68:38 14
3. SKC Zruč n.S.-TENNISLINE "D" 6 3 2 1 0 58:50 11
4. Sokol Uhl. Janovice "D" 6 3 1 2 0 53:55 10
5. TJ Sokol Malešov 6 2 2 2 0 50:56 8
6. Sokol Kutná Hora "D" 6 2 0 4 0 44:64 6
7. Sokol Zbraslavice "B" 7 1 2 4 0 48:76 5
8. Sokol Čáslav "D" 6 1 0 5 0 41:65 3