8. a 9. kolo KS2 sk.D - Áčko suverénně přejelo Kostelec n.Č.l "B"; v neděli relativně těsná prohra s Kostelcem "A" - aktualizováno (+report by Kóřa)

29.11.2011 13:56

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "B" - TJ Sokol Čáslav  4:14

čtyřhry 0:1, body domácích: Moravec Václav 1:2, Čihák Jaroslav 0:3, Rob Karel 0:3, WO 3:5, body hostů: Lövl Jan 3:0, Sosnovec Martin 2:0, Zikmunda Zdeněk 1:1, Beňuš Petr 2:0, WO 5:3

Beznadějně poslední tým KS2 nastoupil pouze ve 3 lidech, takže naši kluci jim nedali absolutně čuchnout. Jediné zaváhání dovolil Zdenda, když prohrál s Moravcem.

TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A" - TJ Sokol Čáslav  12:6

čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Pokorný Jaroslav 1:3, Burda Roman 2:2, Čihák Milan 2:1 WO 1:0, body hostů: Lövl Jan 1:3, Sosnovec Martin 3:1, Kořínek Zdeněk 1:3, Beňuš Petr 1:2, WO 0:1

Utkání začalo dvěma nepovedenými čtyřhrami. Kóřa s Levlisem dostali bohužel hladce od slabší dvojky Burda/Pokorný J., v druhém deblu Bendys se Sosim hrající s velice silnou dvojicí Pokorný P./Čihák M.,  prohráli až velesmolným čuňátkem z lobu v koncovce čtvrtého setu, škoda, v pátém to mohlo být ještě zajímavé - stav 2:0. Hned v prvním singlu Jenda silně vzdoroval domácí jedničce Petrovi Pokornému, ale odešel poražen po pěti setech. Sosi porazil hladce J. Pokorného, ovšem Čihák stejně tak Kóřu. Pak překvapivě Bendys nestačil na Burdu, což ho rozhodilo na celý zbytek zápasu - stav 5:1.

Pak jsme se přecejen chytli, Levlis vydřel neskutečně výhru v bitvě prkýnkářů s J. Pokorným, když utkání se hrálo snad půl hodiny přes časový limit :), Sosi povodil Čiháka a Kóřa ve svém nejlepším letošním představení zdolal v koncovce pátého setu Burdu. Vedení domácích však zvýšil P. Pokorný s Bendysem - stav 6:4. Další runda začala hladkou prohrou Levlise s Čihákem, Sosi vydřel výhru nad Burdou v pěti setech, Kóřa dostal výprask do P. Pokorného, stav korigoval Bendýsek, který i přes výrazně znechucený přístup k utkání zdolal J. Pokorného jednoznačně 13 v pátém setu - stav 8:6.

Ve chvíli, kdy Sosi byl seřezán P. Pokorným bylo jasné, že k plichtě je třeba, aby ve zbývajících třech zápasech Levlis zdolal Burdu, Kóřa J. Pokorného a Bendys Čiháka. Nevydařil se ale ani jeden z prvních dvou klíčových zápasů, takže Bendys už ke svému poslednímu mači ani nenastoupil.

I přes poloúspěšný víkend se Áčko prokousalo z příček znamenající play-out na současné 7. místo. Pokud v příštím zápase porazí Říčany, tak s největší pravděpodobností na stejné příčce i přezimují. Body z utkání s Klučovem bohužel moc pravděpodobné nejsou, co si budeme povídat... :)

1. SKC Zruč n.S.-RABBIT "B" 9 8 1 0 0 108:54 25
2. TJ Klučov 9 8 0 1 0 112:50 24
3. SDH Petroupim 9 6 1 2 0 110:52 19
4. FK Kolín "C" 9 6 1 2 0 106:56 19
5. TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy "A" 9 6 1 2 0 96:66 19
6. Sokol Kutná Hora "B" 9 4 1 4 0 79:83 13
7. TJ Sokol Čáslav 9 3 1 5 0 65:97 10
8. Sokol Kutná Hora "C" 9 3 0 6 0 79:83 9