12. kolo OP a OS - Béčko rozstřílelo Tupadly; Céčko nestačilo na U. Janovice "A"; Déčko prohrálo v Kutné Hoře

28.01.2012 13:47

Sokol Čáslav "B" - Star Tupadly "A"  17:1

čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 4:0, Kořínek Zdeněk 4:0, Cyrus Miroslav 4:0, Lövl Jan 3:1, body hostů: Hatala Petr 0:4, Ronovský Milan 1:3, Beneš Petr 0:4, Kunášek Josef 0:4

Utkání bylo už od čtyřher naprosto jednoznačné. Hosté bodovali jen jednou a to přes Jendu Levla, který po noční šichtě spíše šetřil síly na odpolední zápas áčka v Petroupimi.

Sokol Uhl. Janovice "A" - Sokol Čáslav "C"  15:3

čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Ondřej 3:1, Číž Josef 1:0, Žoha Michal 4:0, Váša Jan 3:1, Švarc Petr 3:0, body hostů: Širák Daniel 0:4, Mundil Robert 2:2, Faltýn Karel 0:4, Havel Václav 0:4

Ačkoliv výsledek vypadá jednoznačně, tak na stolech se to nejspíše "řezalo" ostošest, alespoň podle zápisu, celkem 6 zápasů šlo až do pátého setu, bohužel v pěti případech byli úspěšnější domácí a další tři zápasy se rozhodovaly v koncovce setu čtvrtého a opět maximálně úspěšně pro Janovice. Solidní dva body si uhrál Robson, který naznačoval kvalitní formičku již na pátečním tréninku. Pecháčkem dne byl každopádně Dan Širák, který prohrál tři zápasy nejtěsnějším možným rozdílem v pátém setu.

Sokol Kutná Hora "D" - Sokol Čáslav "D"  12:6

čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda David 3:1, Líska David 1:3, Líbal Tomáš 4:0, Líbal Václav 3:1, body hostů: Šorejs Jaroslav 3:1, Neužil Jaroslav 1:3, Čech Jakub 1:3, Kavuljak Karel 0:4

1. Sokol Uhl. Janovice "C" 11 9 1 1 0 156:42 28
2. Star Tupadly "B" 10 7 2 0 1 118:60 22
3. Sokol Uhl. Janovice "D" 10 5 2 3 0 89:91 17
4. TJ Sokol Malešov 11 5 2 4 0 95:101 17
5. SKC Zruč n.S.-TENNISLINE "D" 10 4 3 3 0 90:90 15
6. Sokol Kutná Hora "D" 10 4 0 6 0 80:100 12
7. Sokol Zbraslavice "B" 10 3 2 5 0 72:106 11
8. Sokol Čáslav "D" 11 2 1 8 0 78:118 7