Vítejte na oficiálním webu Oddílu stolního tenisu TJ Sokol Čáslav

Na našem webu naleznete čerstvé informace o dění (nejen) v tomto klubu a zároveň podrobnější informace o jednotlivých družstvech a hráčích. Průběžně je též doplňována fotogalerie. Pokud budete mít jakékoliv připomínky ke zlepšení webu či k údajům uvedeným na webu, kontaktujte webmastera osobně, mailem (koraman@seznam.cz) či přes diskuzní fórum. Děkuji. Pinku zdar :)

Diskuze - stolní tenis a my

Datum
Vložil
Titulek

Re: PS:

A jak jsi odmaturoval teda?
Milan, što ty dělaješ vesnoj? Vesnoj ja guljaju v parke ;)

Datum
Vložil
Titulek

Re: PS:

Tak to máte za sebou Apačové ,možná trochu krutěji než jste očekávali a sportovně gratuluji nejstaršímu válečníku ke skvěle odehraném dni ...za to mladší a nejmladší trochu více dnes kulhali a nenavázali na dobré výsledky ze soutěže ...Ovšem o to více mě těší naši mladíci, kteří se dobře vyspali a šli naproti vítězným míčkům a je vidět že jim včerejší předehrávka s Jabloncem svědčila :-)) tak se mějte a v sobotu pokud se nic nezmění se těžte na Starkočský kotel .

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: PS:

Nedá se svítit, možná je to kruté, ale už třetí zápas dopadl podobně, není to náhoda, hrajete všichni skvěle. Pokud já jsem ten "mladší", tak je to trochu přísné, čtyřhru jsme prohráli z mečbolu a prohru s Domem jsem odčinil v utkání s Michalem, lepší to už prostě asi nikdy nebude :) v zápase s tebou je pro mně úspěch i ten set...a ten "nejmladší" se v odvetě kousne tak, že budete valit bulvy Čejeni! Těšíme se na sobotní odvetku, po prohře rozhodně zbraně neskládáme, kor když máme v týmu dva hráče, kteří jsou schopni bez ztráty setu zkosit i suverénně nejlepšího hráče soutěže! :) Howgh

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Re: PS:

Dobrá řeč mladší náčelníku je vidět že hulíš dobrou trávu a večerní návštěva výčepního týpí ti dává válečnou odvahu . Budeme se i s našim fans kotlem těšit . Howgh

Datum
Vložil
Titulek

finále

Nazdar válečníci s "C" máme tu opět po roce dlouho očekávané společné finálko a tak vám chci napsat , jak to s vámi vidím. Náš realizační tým v početném složení několika fizioterapeutů, analitiků, trenérů a dalších hospodských se u "p"videa, piva a vepřového kolena usnesl, že vám to chceme hodně znepříjemnit i když teď necítíme bůh ví jakou oslnivou formu . Konec sezóny nás zastihl v těžkostech a ačkoli jsme vyměnili trenéra Stramachione přesto se jen těžce zvedáme . Útok i obrana jsou za hranicí očekávání a mladí kteří dostali šanci se jí né a né pořádně stabilně chytnout i když často překvapí. Samozřejmě že ti ostřílení Kozáci bojují a nechají tam zdraví a jedou na morál , ale je potřeba to doplnit taky trochu tou mladou krví . No a tak v sobotu očekávejte tvrdé jádro a s mladými Čejeni a v 9:00 dorazíme na bojiště :-) kontrola pálek šišatých míčů, nevhodné kanady , triček s rasistickými nápisy atd samozřejmě jako vždy !!!!

Datum
Vložil
Titulek

Re: finále

Zdravím starkočské Čejeni! ;) Stejně jako vy, i my jsme v plné přípravě, i když je pravda, že u nás naopak mladý hřebeček svou tréninkovou pílí zahanbuje nás staré Kozáky ;) každopádně těšíme se na férový dramatický souboj v naší Sahara chmelové aréně :)

Datum
Vložil
Titulek

Předehrávka

Ahoj, dne 9.2.2018 proběhne od 19:30 v sokolovně předehrávka utkání Čáslav "C" - Zbraslavice z důvodu sobotní kolize termínu s D-týmem a E-týmem. Omlouvám se trénujícím. Díky za pochopení.

Datum
Vložil
Titulek

poplatky

Ahoj všem,
začínám vybírat příspěvky na rok 2018.
Děti do 18 : členské 200, oddílové 700, slet. zn. 50 - 950
nad 18: čl. 500 , odd. 700, dopravné 350, slet. 50 - 1600
trenéři : čl. 500, odd. 0, dopr. 350, slet. 50 - 900
nad. 60: čl. 200, odd. 700, dopr. 350, slet. 50 - 1300
První tři platiči u mě mají panáka. J. Ps. nad 18

Datum
Vložil
Titulek

Vánoční turnaj

Ahoj všici,

předvánoční turnaj proběhne v sokolovně dne 16.12. Jsou zváni všichni aktivní hráči oddílu + pozvaní hráči, kteří za náš oddíl někdy hráli. Večerní posezení je domluveno v restauraci Česká koruna. Pozvání platí samozřejmě i pro partnerky.

Dan

Datum
Vložil
Titulek

Registrační poplatky.

Zdravím,
začínám vybírat registrační příspěvky . Dospělí 200 Kč. Děti 100 Kč.

Datum
Vložil
Titulek

Předehrávka

V pátek 22.9.2017 proběhne v sokolovně předehrávka zápasu Čáslav "C" - Starkoč. Omlouvám se všem tréninkuchtivým, využijte ostatní tréninkové dny.

Datum
Vložil
Titulek

Předehrávka

Ahoj,

tento týden v pátek (15.9.) není trenink. Proběhne předehrávka A vs B.

Dan

Datum
Vložil
Titulek

Přestupy

Ahoj,

pro informaci: Naše řady na další sezónu rozšířil Vašek Stínil a do Močovic přestoupil Ondra Kristek.

Dan

Datum
Vložil
Titulek

Martin Sosnovec st.

Ahoj všichni,

chtěl bych v našem oddíle opět přivítat po Martinu Sosnovcovi ml.i Martina Sosnovce st. :)
Doufám, že pomůže A-čku k postupu do KPI, které se tu ještě nehrálo!!!!

Dan

Datum
Vložil
Titulek

Re: Martin Sosnovec st.

to se budete muset hodně snažit i se sosim

Záznamy: 16 - 30 ze 2186

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vyhledávání

© 2010 TJ Sokol Čáslav. Všechna práva vyhrazena. Webmaster - Bc. Zdeněk Kořínek (koraman@seznam.cz)