Archiv článků
———
Uzavření celosezonní ankety - JAK SI LETOS POVEDE ÁČKO V PREMIÉROVÉ SEZONĚ V KP1?
14.05.2020 12:38
Trefili se ti, kteří našim borcům věřili, kluci urvali neuvěřitelnou druhou příčku, když dokázali porazit i bezkonkurenční Sadskou a zaslouženě postoupili do DIVIZE !!!!
A těm závistivým nýmandům, kterým stálo za námahu 700x kliknout na Sestup přejeme my čáslaváci krásný den :)
JaK SI...
>>
———
KS1B - Áčko ukončilo sezonu na 2. místě a premiérově postupuje do DIVIZE !!!
14.05.2020 12:34
Podrobnosti: zde
Pořadí
Družstvo
PU
V
R
P
K
Skóre
Body
1.
1. TJ Sadská B
20
16
1
3
0
180:87
49
2.
2. TJ Sokol Čáslav...
>>
———
KS2D - Béčko s přehledem udrželo příslušnost v soutěži, když ztrácelo pouhých 5 bodů na pozice play-off
14.05.2020 12:31
Pořadí
Družstvo
PU
V
R
P
K
Skóre
Body
1.
TJ Sokol Velké Popovice
20
16
2
2
0
186:106
50
2.
TJ Sokol Velký Osek
20
13
2
5
0
171:117
41
3.
TTC Žehuň...
>>
———
OP1 - Céčko v nedokončené sezoně bralo bronz; Déčko se umístilo na slušném 8. místě
14.05.2020 12:28
Pořadí
Družstvo
PU
V
R
P
K
Skóre
Body
1.
TJ Sokol Uhlířské Janovice A
17
12
3
2
0
208:98
39
2.
TJ Sokol Malín C
17
12
2
3
0
178:128
38
3.
TJ...
>>
———
OP3 - Mladíci z F-týmu dokázali letos hrát důstojnou roli a obsadili konečné 8. místo
14.05.2020 10:37
Pořadí
Družstvo
PU
V
R
P
K
Skóre
Body
1.
TJ Sokol Zbraslavice B
17
15
0
2
0
208:98
45
2.
TJ Sokol Kácov B
17
13
0
4
0
206:100
39
3.
TJ Církvice...
>>
———
19. a 20. kolo KS1B - Áčko podlehlo Libici nad Cidlinou a poté porazilo Krchleby
10.03.2020 11:55
19 kolo:
ST EUROMASTER Kolín A-TJ Sokol Krchleby A 10:6(čtyřhry 2:0, body domácích: Doležal Martin 2:2, Lhoták Jakub 1:2, Jindra Josef 2:1, Pilner Jaroslav 3:1, body hostů: Kučera Pavel 4:0, Bittner Miloslav 1:3, Randák Adam 1:2, Sádlo Josef 0:3), TJ Sokol Čáslav A-TJ Sokol Libice nad Cidlinou...
>>
———
19. a 20. kolo KS2D - Béčko získalo "povinné" tři body v Benešově; ve V. Popovicích po bitvě odešlo poraženo
10.03.2020 11:50
19 kolo:
TJ Sokol Velký Osek-TTC Žehuň A 10:4(čtyřhry 1:1, body domácích: Vendl Jakub 3:0, Buriánek Daniel 2:1, Lhoták Lubor 2:1, Ulrich Radek 2:1, body hostů: Kvasnička Daniel ml. 1:2, Kloz Daniel 2:1, Kvasnička Jan 0:3, Bečvářová Michaela 0:3), KST Týnec nad Sázavou A-TJ Sokol Kostelec nad...
>>
———
17. kolo OP1 - Céčko porazilo oslabený Malín "D"; Déčko prohrálo s Malínem "C"
10.03.2020 11:47
17 kolo:
TJ Sokol Uhlířské Janovice A-SKC Zruč nad Sázavou RABBIT C 13:5(čtyřhry 1:1, body domácích: Švarc Petr 3:1, Šimek Jan 4:0, Čtveráček Martin 1:3, Číž Josef 4:0, body hostů: Herout Václav 1:3, Jandejsek Zdeněk 1:3, Friš Miroslav 1:3, Dolejš Ladislav 1:3), TJ Sokol Malín C-TJ Sokol Čáslav D...
>>
———
19. kolo OP3 - mladíci smetli Chlístovice
10.03.2020 11:46
19 kolo:
TJ Sokol Chlístovice B-TJ Sokol Čáslav F 1:17(čtyřhry 1:1, body domácích: Hervertová Natálie 0:4, Zatřepálek Filip 0:4, Sojková Marie 0:4, Rylich Vojtěch 0:4, body hostů: Reimann Jakub 4:0, Líska Jakub 4:0, Sosnovec Martin ml. 4:0, Smetana Filip 4:0), SKK Hlízov B-TJ Církvice A...
>>